Ahead – Rozwojowe Rozwiązania dla Liderów

inteligentny emocjonalnie zespół

EQ Zespołu

Zespół to grupa ludzi, realizująca wspólne cele, kierująca się wspólnymi zasadami i dostarczająca określone wyniki w ustalony czasie i standardach. Gdy Zespół jest Inteligentny Emocjonalnie – w Zespole takim oprócz sukcesów biznesowych panuje też zaufanie, budowane są partnerskie relacje, członkowie zespołu są zaangażowani i zmotywowani, przyjmują proaktywne postawy, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z kolegami i Szefem, spotkania są pełne pasji i dyskusji o możliwościach i rozwiązaniach, pracownicy wspierają się w przezwyciężaniu trudności, współpracują ze sobą i chcą być częścią Zespołu, wspólnie się rozwijają i świętują sukcesy.

  • Czy to jest możliwe, aby takie Zespoły istniały w polskich warunkach biznesowych?
  • Co zrobić, jeśli tylko część Zespołu to osoby Inteligentne Emocjonalnie?
  • Jak rozwijać umiejętności z inteligencji emocjonalnej w codziennych kontaktach?

Formy rozwoju inteligencji emocjonalnej w Zespole:

  • praca Managera z Zespołem i indywidualnymi pracownikami
  • sesje rozwojowe dla Zespołu
  • warsztaty rozwojowe skupione na wybranych obszarach (zachowania, kompetencje, umiejętności, standardy pracy i bycia w Zespole), które zostaną rozpoznane w wyniku diagnozy EQ (test 15FQ)

 

Jesteś zainteresowany badaniem i rozwojem EQ w swoim Zespole?

Zaproś nas na spotkanie, abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, celach i rezultatach jakie chcesz osiągnąć w Zespole. Możesz też napisać do nas maila z zapytaniem o możliwość nawiązania współpracy

error: Zawartość tej strony podlega ochronie - zgodnie z prawem autorskim! !!

badanie i rozwój EQ