Ahead – Rozwojowe Rozwiązania dla Liderów

grupa ludzi w zespole

Diagnoza potencjału

Świadomość własnego potencjału, to fundament na którym człowiek ma możliwość budowania osobistych sukcesów, satysfakcji z życia i zadowolenia z tego, kim jest.

Czasami jednak osobie wydaje się, że zna siebie w sposób wystarczający, że świadomie żyje i świadomie podejmuje różne decyzje na polu osobistym i zawodowym. Rzeczywistość pokazuje, że w dużej mierze są to przypadkowe działania, czasami oparte na raz nabytym doświadczeniu czy za rekomendacją osób z otoczenia. Innym razem to efekt przypadku lub zbiegu okoliczności. Jeszcze innym razem to zasługa działającej intuicji.

Dzięki diagnozie potencjału z użyciem profesjonalnych narzędzi Manager/ Lider ma możliwość sprawdzenia czym naprawdę dysponuje, jakie są Jego naturalnie mocne strony i predyspozycje. Dzięki tej wiedzy o sobie ma możliwość powtarzania swoich sukcesów, zwiększania prawdopodobieństwa osiągania sukcesów w rozwoju osobistym i pracy z innymi.

Kluczem do sukcesów i do szczęścia jest wykorzystywanie własnych silnych stron, a nie korygowanie wad

Martin Seligman

W diagnozie potencjału skupiamy się na:

Osobowość

Badanie typu osobowości z użyciem: SHL (test osobowości zawodowej), Hogan,  kwestionariusz MBTI (Step 1 lub Step 2), badanie osobowości 15FQ (raport stylów, style przywódcze, style wywierania wpływu, inteligencja emocjonalna, style zachowań w roli pracownika, role zespołowe [/tab]

Zachowania

Badanie zachowań w miejscu pracy testem Extended Disc

Kompetencje

Ocena kompetencji z wykorzystaniem Oceny 360, programów oceny Assessment & Development Center, wywiadów kompetencyjnych

Wartości

Badanie MVPI – test z baterii Hogan Assessment System

 

Chcesz poznać swój potencjał lub potencjał członków Twojego Zespołu?

Zaproś nas na spotkanie on line abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, celach i rezultatach jakie chcesz osiągnąć. Możesz też napisać do nas maila z zapytaniem o możliwość nawiązania współpracy

error: Zawartość tej strony podlega ochronie - zgodnie z prawem autorskim! !!

badanie i rozwój EQ