Ahead – Rozwojowe Rozwiązania dla Liderów

Rozwój Liderów

Jedyną zadawalajacą definicją przywództwa jest ‘wielcy przywódcy prowadzą ludzi ku lepszej przyszłości’. Przy czym kluczowe w tej definicji są słowa ‘lepsza’ i ‘przyszłość’. […] Chodzi mi po prostu o to, że przywódcy są zafascynowani przyszłością. Jesteś liderem wtedy i tylko wtedy, gdy niestrudzenie dążysz do zmian, gdy z niecierpliwością czekasz na postęp i gdy jesteś głęboko niezadowolony ze status quo (Marcus Buckingham).

W działaniach wspierających rozwój przywództwa w Organizacjach biznesowych kładziemy nacisk na rozumienie roli i odpowiedzialności Liderów względem siebie samych, ludzi którzy Ich otaczają, Zespołów – którym przewodzą, Organizacji – którą kierują.

W programach rozwojowych stosując trening, consulting, mentoring i coaching inspirujemy naszych Klientów w kierunku ekologicznego przywództwa, które w zgodzie z samym sobą pozwala na czerpanie ze swojego potencjału, mocnych stron i talentów; wykorzystuje naturalne preferencje i jest nieograniczonym źródłem zaufania, wiarygodności i satysfakcji.

Wspaniali liderzy nie są wielcy tylko dzięki temu, że przewodzą ludziom. Są wielcy przede wszystkim dlatego, że znakomicie nakłaniają innych do podejmowania nowych podróży ku niewyobrażalnym obszarom

Tom Peters

 

Jeśli chcesz kształtować nowych Liderów i rozwijać tych obecnych

Zaproś nas na spotkanie, abyśmy mogli porozmawiać o Twoich potrzebach, celach i rezultatach jakie chcesz osiągnąć. Możesz też napisać do nas maila z zapytaniem o możliwość nawiązania współpracy

error: Zawartość tej strony podlega ochronie - zgodnie z prawem autorskim! !!

badanie i rozwój EQ