Klienci po współpracy z nami
„Jest osoba, która potrafi za pomocą kilku spotkań odmienić spojrzenie na samego siebie, na życie i pracę. Za pomocą kilku rozmów zdiagnozuje Twoje mocne strony – takich, z których nie zdajesz sobie sprawy , o których nikt Ci nie powiedział, a które stanowią o Twojej unikatowej wartości. Nauczy Cię, jak wykorzystywać swoje zalety i nie pozwoli na uniki i wykręty. Znajdzie kilka zaskakujących elementów hamujących Twój rozwój, a następnie wbije Ci do głowy, jak je usunąć. Coach dla ambitnych, mobilizujący do osiągania celów pozornie niedostępnych, do wyzwolenia ukrytej energii, do pracy nad Twoim największym aktywem – nad Tobą. Gorąco polecam Beatę Stefańską.”
Szymon Mercik – Dyrektor Dyrektor Obszaru BI i Zarządzania Ryzykiem Kredytów Detalicznych
„Jeżeli jesteście gotowi na to aby przy każdym spotkaniu poznawać i rozumieć siebie coraz lepiej, jeżeli lubicie bardzo merytoryczne, dynamiczne spotkania przepełnione przykładami dotyczącymi każdego aspektu procesu rozwoju, jeżeli jesteście zainteresowani praktycznym wykorzystaniem wiedzy z zakresu komunikacji, motywacji, diagnozowania postaw, zachowań, umiejętności menedżerskich …, jeżeli potrzebujecie inspiracji do samoanalizy i samorozwoju, lubicie wyjść ze spotkania z cennymi refleksjami,  jeżeli chcecie spotkać się z kimś kto pomoże wam wejść na drogę transformacji i profesjonalnie przeprowadzi was przez nią – spotkajcie się proszę z Beatą Stefańską.  To wszystko przychodzi jej tak łatwo … bo posiada szeroką wiedzę merytoryczną, doświadczenie, podchodzi do spraw z entuzjazmem, zaangażowaniem i potrafi inspirować do ciągłego stawiania pytań rozwojowych.”
Mirosław Dziadek – Dyrektor w Pionie Ryzyka
„Beata Stefańska realizowała dla ORZ projekt (warsztaty team coachingu) związany z rozwojem porozumienia i współpracy w zespole kadry zarządzającej. Na podstawie moich doświadczeń w pracy z Beatą uważam, że posiada ona wyjątkowe umiejętności diagnozowania postaw, zachowań i motywacji ludzkich. W swoich spostrzeżeniach i wnioskach jest bardzo trafna, dogłębna, bezpośrednia i konkretna dzięki czemu potrafi zainspirować do samoanalizy i zmiany zachowań. Jest to coach, który otwiera oczy, pokazuje szerszą perspektywę, zmusza do myślenia, ale zarazem inspiruje do samorozwoju.”
Dagmara Wojnar – Dyrektor ORZ, BZWBK
„Z Beatą Stefańską miałam przyjemność pracować 2-krotnie, raz jako uczestnik warsztatu z zakresu MBTI( dla HR Business Partnerów), drugi  jako organizator i zarazem uczestnik warsztatów dedykowanych dla kadry menadżerskiej z zakresu Budowania Zespołu.

Za każdym razem spotkanie z Panią  Beatą to prawdziwa przyjemność. Jest to osoba, która inspiruje i wyzwala energię do zmian. Łączy w sobie ogromną wiedzę, profesjonalizm ale i pasję, którą zaraża wszystkich wokół.

Mogę bez wątpienia stwierdzić, że warsztaty poprowadzone przez Beatę Stefańską mają ogromne przełożenie na rozwój i w konsekwencji na efektywność zarówno osobistą jak i biznesową.”

Anna Bachanek – HR Business Partner, BZWBK
„Pani Beata Stefańska przeprowadziła dla nas warsztat z inteligencji emocjonalnej w maju 2013 roku.

Program merytoryczny warsztatu był ściśle dostosowany do kontekstu biznesowego naszej organizacji, czekających nas wyzwań jak również indywidualnych potrzeb i potencjału uczestników (dzięki wcześniej przeprowadzonej przez Panią Beatę diagnostyce MBTI).

Dwudniowy warsztat został poprowadzony przez Panią Beatę w sposób bardzo angażujący, dynamiczny i stawiający na praktykę.

Przedsięwzięcie zostało bardzo wysoko ocenione przez uczestników jako bogate w zawartość merytoryczną jak i  inspirujące w kontekście ich dalszego rozwoju zawodowego.”

Małgorzata Bochenek – Dyrektor HR, Rabobank
Beata Stefańska……..profesjonalizm, pozytywna energia, inspiracja,  wyjątkowy warsztat pracy, autorytet.
Świetnie przekazana wiedza teoretyczna, poparta praktycznymi przykładami  pozwala na poszerzenie, pogłębienie i umiejętność  praktycznego zastosowania wiedzy na temat profili osobowości.
Spotkania z Beatą nie kończą się wraz z zakończeniem szkolenia. Po raz pierwszy spotkaliśmy coacha, trenera, który udostępnia siebie, swoją wiedzę i doświadczenie po warsztatach. Zawsze otwarta na pytania, na spotkania, na rozmowę. REWELACJA!!!!!
Jolanta Wiewióra, HR Business Partner
“Pani Beata Stefańska w październiku 2013 r przeprowadziła warsztaty dla kadry zarządzającej Makroregionu Lublin. Sposób prowadzenie, profesjonalizm i skuteczne metody dotarcia do uczestników spowodowały że okazały się one niezwykle pomocne do dalszej transformacji Zespołu. Osobiście uważam że był to jeden z kamieni milowych w rozwoju kompetencji mojego Zespołu. Bardzo dużo dały także późniejsze konsultacje moich Dyrektorów z Panią Beatą co okazało się bardzo pomocne w trakcie praktycznego wdrażania w życie nowych pomysłów i rozwiązań.”.
Marek Tomczuk, Dyrektor Macroregionu, BZWBK
“Warsztaty z zakresu „Diagnozy i rozwoju potencjału” były jednym z najbardziej udanych spotkań w ramach cyklu szkoleniowego w III edycji programu rozwojowego ‘Pierwszy Krok’ w Pionie Wspierania Biznesu w 2014 roku. Informacja zwrotna od uczestników była zdecydowanie pozytywna, uzyskali dużo indywidualnych informacji o sobie, a Pani Beata jako prowadząca było bardzo zaangażowana w prace grupową i indywidualną z uczestnikami.

.

Michał Hoppel, Dyrektor Departamentu Systemów Korporacyjnych i Kartowych
„Pani Beato, chciałabym serdecznie podziękować Pani za niekonwencjonalne podejście do procesu coachingowego, za swoją charyzmę, wytrwałość, profesjonalizm i efekty, jakie osiąga Pani dzięki swojej pracy. Spotkanie z Panią to zindywidualizowana ścieżka współpracy, dostosowana do moich potrzeb i celu, który sobie wspólnie wytyczyłyśmy. Spotkania te, to także połączenie inspiracji, sztuki i nienamacalnych doświadczeń, które powodują, że jutro jest już zupełnie inne. Znalazłam też cytat, który mógłby z powodzeniem stać się hasłem reklamowym Pani Beaty; „Lubię jak ludzie czerpią ze mnie inspiracje do własnych zmian. To motywuje mnie tylko do jedne¬go, aby zawsze pozostać sobą.” Najważniejsze zalety; charyzma, pasja, wytrwałość”
Monika Ledzion -Director of European Union Unit, Instytucja Finansowa
„Sesje z Beatą to niesamowite przeżycie. Zaczyna się – jak u Hitchcocka – od trzęsienia ziemi. Poprzewraca Ci wszystkie klocki i musisz pożegnać się z obrazem, do którego tak się przywiązałeś. Ale natychmiast pomaga Ci zbudować nowy – dużo jaśniejszy i czytelniejszy. Przy tym masz wrażenie, jakby czytała z kryształowej kuli. Mając pełną jasność, dalej już wszystko załatwiasz sam. Gorąco polecam. Nawet na próbę – po jednym spotkaniu będziesz czuł, że wskoczyłeś na właściwy tor.”
Dariusz Olak, Dyrektor Finasowy, Wydawnictwo De Agostini
„Warsztat bardzo inspirujący, wartościowy w kontekście dogłębnego poznania członków zespołu i związanych z tym czynników wpływających na ich motywację oraz zaangażowanie. Podczas spotkania uzyskałem bardzo wartościową informację zwrotną od każdego z moich bezpośrednio raportujących menadżerów. Kluczem jest otwartość podczas spotkania, która musi być podparta wzajemnym zaufaniem i dojrzałością zespołu. Menadżerowie uzyskali wiedzę pozwalającą im na określenie typów osobowości swoich podwładnych, co w doskonały sposób usprawnia, ułatwia proces komunikacji, dialogu z poszczególnymi dyrektorami. Wiele aspektów bardzo oczywistych ( a często zapomnianych lub ocenianych za mało skuteczne) w kontekście motywacji, formy uzyskiwania informacji zwrotnej nabrało innego wymiaru – klucz- to poznanie swoich ludzi i ich faktycznych potrzeb. Poprzez ten warsztat dowiadujemy się jak nas widzą inni i co najważniejsze, czego od nas oczekują”.
Przemysław Socha, Dyrektor Macroregionu
„Praca z Beatą przez ostatnie sześć miesięcy była wspaniałym doświadczeniem! Szybko przełamuje pierwsze lody i tworzy podstawy niezbędne w procesie coachingu: oparte na otwartości, szczerości i zaufaniu. Beata pasjonuje się rozwojem przywództwa – co zresztą widać na każdym kroku! Należało się spodziewać, że połączy wiedzę z ogromnym doświadczeniem, niemniej jednak kilkakrotnie pozytywnie mnie zaskoczyła, rzucając wyzwanie mojej wiedzy, przekonaniom i zachowaniu, jednocześnie zwiększając moją motywację, samoświadomość i skłaniając do działania….Nasze dyskusje były dla mnie czymś pouczającym i niezwykle cennym”.
Mariusz Broniszewski, Procurement Director, CIS, Northern & Eastern Europe, Alcatel Lucent
Spotkałam Beatę w kluczowym dla mnie momencie. Program coachingowy, który realizowałyśmy był wyzwaniem i jednocześnie wielką inspiracją do zmian. Wymagał zaangażowania, dyscypliny i odwagi do sięgania po cele. Mega profesjonalna, silna osobowość, wspierająca, uważna, cierpliwa, zaangażowana. Anioł w ludzkim ciele
Katarzyna Dzideczek, PR & Marketing Manager
“Pani Beata jest wyjątkową, charyzmatyczną osobą. Łączy profesjonalizm i szeroką wiedzę z wyjątkową pasją życia i optymizmem. Wyzwala energię do zmian, inspiruje do stawiania właściwych pytań i rozwoju. Pomaga poznać swoje mocne strony i zbudować solidne fundamenty będące trampoliną do dalszego rozwoju zawodowego i osobistego. Szczerze polecam! Pani Beato – dziękuję za wszystko”.
Anna Zawistowska, Deputy Director, Planning, Controlling & Analyses Office, Polkomtel
“I recommend Beata as a professional consultant of MBTI. Her broad experience, knowledge and approach to individual needs during our sessions, were inspiration to changes.Work with Beata was a great pleasure, she was open not only to provide expected service but gave much more support that help me to changed way of thinking of myself and the others.
Małgorzata Michałowy, HR Business Partner- ING Bank Śląski
Beata to profesjonalistka od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Nasze warsztaty dotyczące MBTI były dla mnie bardzo pomocne i dały wiele informacji, jako managerowi.

Spostrzegawczość oraz dar obserwacji poparty potężną wiedzą teoretyczną w połączeniu z dużą ilością przykładów z biznesu powoduje, że spotkania z Beatą są niezwykle kształcące.

Dodatkowo Beata posiada dar przekazywania swojej szerokiej wiedzy uczestnikom warsztatów.”

Łukasz Mleczko, Dyrektor Macroregionu.
Celem warsztatów z p. Beatą Stefańską było zarówno lepsze poznanie osób w Zespole finansowym Alcatel Lucent przeze mnie, jako nowego Menadżera jak i scalenie w jeden Zespół grup dotychczas odrębnie pracujących, tj. księgowości, kontrolerów biznesowych oraz analityków finansowych.

Warsztaty Team Coachingu bardzo szybko uzmysłowiło mi powody pewnych charakterystycznych zjawisk dziejących się w Zespole na co dzień. Dodatkowo znajomość typów osobowości w Zespole, ich charakterystycznych reakcji, motywacji i działań pozwoliły mi zmienić mój dotychczasowo dominujący styl komunikacji i, dostosowując go do innych członków Zespołu, poprawić relacje, zwiększyć zaufanie, i, co najważniejsze, poprawić efektywność pracy działu.

W perspektywie kilkunastu miesięcy, które minęły od warsztatów, mogę powiedzieć, iż były one katalizatorem i narzędziem wspomagającym w procesie zmian, które wdrożyłam w sposobie pracy działu finansowego. Skutkiem transformacji jest obecne dostosowanie pracy działu do nowego modelu organizacyjno-biznesowego firmy i klientów.

Beata Szwoger-Lettecki, Dyrektor Finansowy/ Członek Zarządu, Alcatel – Lucent
„Wspólnie z Beatą pracowałyśmy nad moim rozwojem osobistym. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Beata jest bardzo profesjonalnym coachem. Posiada odpowiednią wiedzę oraz podejście. Dzięki jej zaangażowaniu mogłam lepiej zrozumieć swoje atuty oraz możliwości, co pomogło mi uporządkować moje cele zawodowe oraz poprawić swoje życie prywatne i zawodowe. Gorąco polecam Beatę do wszelkiego rodzaju programów rozwoju, gdyż prowadzone przez nią sesje coachingu to coś więcej niż tylko inwestycja biznesowa.”
Kinga Di Salvo, Asset Management & Customer Service Manager, Chep Polska
And the earth was without form, and void; and darkness was upon the face of the deep. […] And God said, Let there be light: and there was light” Might be a bit too pathetic but you might sometime feel that what you have been doing so far, pretty much resembles working in the dark… What I have learned from Beata is that there is nothing without a cause. We do certain things in a way that is strictly related with a kind of personality we are. The sooner we know who we are and how we behave, the better for us it will be. Whether you are looking for a professional guide in your career development or even a private life, Beata will make a difference in your life. Go for it, do not waste your time!
Marcin Marszałek, Finance Director, M-Real – Metsa Group.

 

Wróć do Góry
Enter your Infotext or Widgets here...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress