Beata Stefańska – Partner Zarządzający

Od 2007 roku prowadzę programy rozwojowe dla:

Kadry managerskiej: indywidualne procesy coachingowe dla średniej i wysokiej kadry managerskiej leadership  i business coaching nakierowane na:

 • przywództwo osobiste i organizacyjne
 • rozwój inteligencji emocjonalnej
 • osiąganie doskonałości  w roli Lidera, Szefa Zespołu i Członka Zespołu Zarządzającego
 • wdrażania zmiany osobistej i biznesowej
 • przyjmowanie nowej roli zawodowej w organizacji biznesowej
 • wykorzystanie osobistego potencjału w roli Managera i Lidera
 • myślenie strategiczne i systemowe w biznesie

Zespołów/ grup pracowniczych: warsztaty rozwojowe dla zespołów z wykorzystaniem autorskich modeli  i programów, m.in.: warsztaty przywództwa, warsztaty wdrażania wartości w organizacji, zarządzanie zespołem, warsztaty interwencyjne, warsztaty skutecznej komunikacji z biznesie, warsztaty coachingowego stylu zarządzania, warsztaty budowania efektywnych zespołów, Team Coaching

Otwarte i dedykowane konkretnej organizacji autorskie warsztaty wykorzystania potencjału osobowości w oparciu o model MBTI: „Psychologia zarządzania potencjałem Zespołu”

Audyt personalny z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi diagnostycznych:  Psychtech – kwestionariusz 15FQ, MVI, MBTI, Extended Disc, Facet5, Hogan, programy oceny Assessment & Development Center, ocena 360 w zakresie kompetencji managerskich i przywódczych

Pasjonuje mnie:

 • życie
 • ludzie i relacje z nimi
 • rozwój i odnajdywanie w innych potencjału i talentów
 • inne kultury, zwyczaje i smaki 

Co Klienci mówią o mnie

Panią Beatę Stefańską poznałam przy okazji warsztatów dla dyrektorów Pionu Zarządzania Ryzykiem. Tematem warsztatów była praca zespołowa. Beata skontaktowała się ze mną w ramach przygotowania, omówiłyśmy zespół i oczekiwania. To doskonałe przygotowanie oraz profesjonalizm i charyzma Beaty sprawiły, że warsztaty trafiły zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Co ważniejsze, dla wielu z nas wiedza wyniesiona ze tego spotkania na stałe wrosła w sposób, w jaki myślimy o sobie samych i zespole. Jest indywidualnie pogłębiana do dziś i widoczna w naszych rozmowach (np. spotkania kierownictwa Pionu). Można powiedzieć, że ziarno rzucone przez Beatę wyrosło na spory las.

Drugie spotkanie z Beatą odbyło się w ramach sesji coachingach. Tematem coachingu było prowadzenie zespołu. Niech najlepszym podsumowaniem tego wydarzenia będą wyniki badań satysfakcji pracowniczej. W roku, w którym spotykałyśmy się na sesjach mój zespół miał najwyższy wskaźnik satysfakcji w Pionie Zarządzania ryzyka robiąc ogromny skok z poziomu poniżej średniej, do znacząco powyżej.

Obserwowałam również kolegów i koleżanki, którzy pracowali z Beatą w ramach coachingu i muszę powiedzieć, że ich rozwój w tym okresie robi na mnie duże wrażenie.

Podsumowując, Beata jest profesjonalistką o głębokiej wiedzy. Wie, które tematy poruszyć, trafia w punkt. Nadaje tempo, wie jak wytrącić ze strefy komfortu i popchnąć wprzód. Zawdzięczam Beacie naprawdę duży skok rozwojowy, zmianę sposobu myślenia i umiejętności, które zostaną ze mną na zawsze. Z Beatą nie marnuje się czasu i pomimo przesympatycznej atmosfery trzeba mocno wytężyć umysłowe mięśnie. Polecam gorąco współpracę z Beatą, jeśli rozwój traktuje się poważnie i jest się gotowym na zmianę.

Anna Futoma – Szymańska, Dyrektor Risk Intelligence i Zarządzania Ryzykiem Portfela MŚP, BZWBK
Warsztaty z Beatą to dla mnie przede wszystkim dwie kwestie – zaangażowanie i profesjonalizm. Połączenie tych dwóch cech spowodowało, że stosunkowo krótki, bo dwudniowy warsztat dotyczący Przywództwa, stał się dla mnie bardzo ważnym krokiem rozwojowym, zarówno w moim życiu zawodowym jak i osobistym. A przemiły dodatek w postaci otwartości i ciekawej osobowości Beaty spowodował, że był to również bardzo miło spędzony czas.
Katarzyna Ocharska – p.o. Dyrektora Departamentu Metodologii Oceny Ryzyka, BZWBK

To była wielka przyjemność współpracować z Beatą w ciągu 9 miesięcy w ramach projektu dla grupy Talentów. Beata jest bardzo profesjonalną, charyzmatyczną osobą, która zachęca ludzi do korzystania z MBTI jako narzędzie zapewniającego rozwój. Dała wiele więcej niż się spodziewaliśmy: przygotowała diagnozę grupy Talentów, pozostawała w kontakcie z uczestnikami po warsztacie i odpowiadała na wszystkie ich pytania, inspirowała ich, dawała dużo rad i dzieliła się najlepszymi praktykami. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że warsztaty MBTI prowadzone przez Beatę miały ogromny wpływ na rozwój naszej Organizacji .
Anna Brulińska-Gierycz – Head of Recruiting, Talent Management & Development, ING Bank Ślaski.

Pani Beata jest wyjątkową, charyzmatyczną osobą. Łączy profesjonalizm i szeroką wiedzę z wyjątkową pasją życia i optymizmem. Wyzwala energię do zmian, inspiruje do stawiania właściwych pytań i rozwoju. Pomaga poznać swoje mocne strony i zbudować solidne fundamenty będące trampoliną do dalszego rozwoju zawodowego i osobistego. Szczerze polecam! Pani Beato – dziękuję za wszystko
Anna Zawistowska -Deputy Director, Planning, Controlling & Analyses Office, Polkomtel.

I had pleasure to hire Beata and her team to lead coaching program for 15 senior management positions and then for group coaching program. Shortly: results were very good with visible effects. Extremely reliable person with deep knowledge and skills in coaching. She inspired people and received very positive feedback from all coachee. Strongly recommend for Executive Coaching or complex coaching program
Rafał Tyburcy- HR Director, Alcatel Lucent.

Profil

Beata Stefańska

Partner Zarządzający, Psycholog Biznesu

Towarzyszę moim Klientom w Ich dążeniach do doskonałości osobistej i biznesowej

Info

Psycholog Biznesu – ALK – studia podyplomowe

Psycholog Społeczny – SWPS – studia magisterskie

Certyfikowany Coach ICC, Team Coach

Praktyk NLP, Praktyk NLP w Biznesie

Konsultant:

 • Psychtech – badanie osobowości, badanie EQ (inteligencji emocjonalnej)
 • MBTI
 • Extended Disc
 • Hogan
Od 1994 roku przez ponad 12 lat byłam związana ze środowiskiem mediów, gdzie zdobywała doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w marketingu i promocji sprzedaży czasu reklamowego dla kanałów telewizyjnych. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowych, eventów i działań pr-owych dla kanałów telewizyjnych i brokera czasu reklamowego, w zarządzaniu zespołem i projektami, coachingu managerskim i pracowniczym, negocjacjach handlowych, skutecznej komunikacji, wywieraniu wpływu.

Jestem współzałożycielką pierwszego w Polsce domu sprzedaży kanałów tematycznych (na rynku od 1998), w którym zajmowałam stanowisko Dyrektora Marketingu. Współpracowałam z 30 znanymi i cenionymi markami telewizyjnymi przy tworzeniu strategii marketingowych, sprzedażowych, promocyjnych i programowych na polskim rynku między innymi.: TVN, MTV Polska, Jetix, National Geographic, Ale Kino, AXN, Discovery, Animal Planet, Cartoon Network.

T +48 660 417 551

Media społecznościowe

 

Wróć do Góry
Enter your Infotext or Widgets here...